Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України

 • ЦДАМЛМ

 • Lions

  ЦДАМЛМ

 • Snowalker

  Колектив

 • Howling

  Укрінформ

 • Sunbathing

  SOS Архів

Шановні друзі!

Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України) – одна з найбільших скарбниць в Європі архівних фондів літературно-мистецького профілю, що зберігає архівні документи та музейні предмети державного, громадського і особового походження з історії українського літературно-мистецького процесу XІХ – поч. ХХІ ст. Серед них – рукописна спадщина письменників, мистецькі твори художників, скульпторів, композиторів, архітекторів, фонди акторів, режисерів, фольклористів, етнографів, науковців. Всього 1426 фондів, 312856 од. зб. До послуг користувачів – багате книжково-журнальне зібрання ЦДАМЛМ України.

Окрасою ЦДАМЛМ України є комплекс меморіальних кабінетів діячів української культури: поета А. Малишка, письменників Ю. Яновського, М. Стельмаха, кінорежисера О. Довженка, композитора П. Майбороди, художника М. Глущенка та ін.

До уваги відвідувачів пропонуємо екскурсійне відвідування меморіальних кабінетів діячів літератури і мистецтва ХХ ст., тематичні та оглядові екскурсії.


Проведення оглядової групової екскурсії (до 15 осіб) – 124 грн 28 коп.

Проведення тематичної групової екскурсії (до 15 осіб) - 180 грн 17 коп

Проведення екскурсії за темою, запропонованою замовником (для груп до 15 осіб) - 396 грн 38 коп


Замовлення екскурсій за телефоном (044) 278-44-81


Оплату можна здійснити за допомогою платіжного терміналу в ЦДАМЛМ України, або сплатити онлайн на веб сторінці ЦДАМЛМ України


Наша адреса:

Україна, 01001,

м. Київ-01, вул. Володимирська, 22-a

(територія Національного заповідника «Софія Київська», приміщення Бурси)


тел./факс:

(044) 278-44-81


E-mail: [email protected]Web: www.csam.archives.gov.uaПрацюємо щодня, крім суботи і неділі з 9:00 до 18:00 год.Як нас знайтиМова сайту:

Цифровий архів ЦДАМЛМ України